• Sosyal Ağlarımız:
  • 05355402403
  • Rumeli Caddesi No 17 / 19 Şeref Apartmanı Kat 6 Daire 12 Nişantaşı - Şişli / İstanbul
  • info@kayaevent.com
  • kayaevent.com

Haberler & Duyurular

Hollywood'da Nihat Odabaşı Rüzgarı!

  • 15.07.2020
Hollywood'da Nihat Odabaşı Rüzgarı!

Çektiği klipler ve fotoğraflarla Turkiye'de uzun yıllardır moda, reklam ve pop müzik sektöründe başarısını sürdüren Nihat Odabaşı geçtiğimiz aylarda taşındığı Los Angeles'ta da adından söz ettiriyor.

 

Elizabeth Hurley, Madison Beer, Emma Shapplin, Megan Fox, Orlando Bloom gibi dünyaca ünlü isimlerle çalışan başarılı sanatçı geçtiğimiz günlerde son yılların hem kariyeri hem özel hayatıyla en çok ses getiren erkek modeli Jeremy Meeks ile Los Angeles'da bir çekim yaptı.

Kendi ismiyle çıkardığı moda markasının kampanya çekimleri için Nihat Odabaşı'nın objektifi karşısına geçen Amerikalı Jeremy Meeks sonuçtan çok mutlu.

Bugünlerde başta Amerika olmak üzere tüm dünyayı etkisi altına alan ırkçılık karşı protestolara büyük destek veren siyahi model, önümüzdeki kış için hazırladığı koleksiyonuyla poz verdi. Odabaşı'nın cesur ve radikal modelin hem tasarımlarını hem karakterini yansıtan kampanya karelerinden ilki sosyal medyada paylaşılır paylaşılmaz büyük ses getirdi.

Fotoğraflar çok yakında Los Angeles'ta ve dünyanın birçok şehrinde sokakları süsleyecek.

Jeremy Meeks, Odabaşı'nın çektiği fotoğrafların ilkini son dönemde Amerika'da gündeme gelen siyahilere karşı ırkçı tutumu eleştirmek için sosyal medya hesaplarında 'Hakkımız olanı geri alma zamanı - Adalet, Eşitlik, Reform' sözleri ile paylaştı.