• Sosyal Ağlarımız:
  • 05355402403
  • Rumeli Caddesi No 17 / 19 Şeref Apartmanı Kat 6 Daire 12 Nişantaşı - Şişli / İstanbul
  • info@kayaevent.com
  • kayaevent.com

Haberler & Duyurular

Fox Play'in yeni fantastik komedi dizisi: Gorbi

  • 03.09.2019
Fox Play'in yeni fantastik komedi dizisi: Gorbi

Dijital dünyanın yeni trendlerinden online dizi-film platformlarına ilgi her geçen gün artıyor. Ülkemizde hizmet veren online platformlar içerisinde ücretsiz yayın yapan Fox Play, içeriğini güçlendirmeyi sürdürüyor. Yapımcılığını Karga Film'in üstlendiği, fantastik komedi türündeki Gorbi dizisi, çok yakında Fox Play'de izleyicisiyle buluşacak.

Caku Tau gezegeninde yaşayan Gorbi'nin dünyada yaşadığı eğlenceli anları ve başına gelen zorlukları konu alan bilim kurgu türündeki dizinin çekimleri geçtiğimiz gün İstanbul'da başladı.

KOSTÜMLER YURT DIŞINDAN GETİRİLDİ

Hazırlıkları yaklaşık bir yıl süren dizinin uzaylı kostümleri yurt dışından sipariş edildi. Tüm dünyada önemli işlere imza atan yerli ve profesyonel tasarımcılar ile Gorbi karakterinin kostümleri özel olarak tasarlandı. Saç ve fx makyaj çalışmaları gerçekleştirildi.

GORBİ'YE ZENGİN OYUNCU KADROSU

Sevimli, zeki ve dominant bir karakter olan Gorbi'yi başarılı tiyatro, genç oyuncu Noyan Uzer canlandıracak. Dizide Jess Molho, Ayhan Taş, Bengi Öztürk, Orçun Kaptan, İlke Korkmaz, Azra Aydın, Doruk Sarısakal ve Duru Aydın gibi sevilen oyuncular da yer alacak.

GORBİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Çok yakında dijital dizi-film izleme platformu Fox Play'de yayınlanacak Gorbi dizisinin konusu ise şöyle:

Gorbi, galakside, dünyamıza milyonlarca ışık yılı uzaklıkta Caku Tau gezegeninde yaşamaktadır. Gorbi'nin babası Aron, bu gezegenin hükümdarıdır. Gorbi'nin babasından sonra bu gezegenin kralı olacaktır. Ne var ki kötü bir karakter olan Zokar bir gün bir isyan başlatır ve Gorbi'nin babası Aron'u esir alır. Gorbi, uzayda başka bir uzaylı ile yaşadığı kovalamaca sonrasında dünyamıza inmek zorunda kalır. İstanbul'da bir evin bahçesindeki ağaç eve sığınır. Bu arada Zokar da tüm galakside Gorbi'yi aramak için adamlarını seferber etmiştir.